Maski antysmogowe Dragon Sport, idealne dla sportowców

Jestem zapalonym fanem sportów zimowych. Jak co roku pod koniec sezonu letniego szukam, gdzie by się tu wybrać z rodziną na dwutygodniowe ferie zimowe. Ja osobiście szukam miejsc, gdzie są najdłuższe stoki, ponieważ uwielbiam jeździć na nartach i na snowboardzie, podobnie jak dwójka moich dzieci (ja oczywiście wybieram trasy najtrudniejsze, natomiast moje dzieci korzystają z opcji tras łatwych i średnich). Moja żona, oczywiście jak typowa kobieta stawia na relaks, więc obowiązkowo musimy się zatrzymać w hotelu, co najmniej trzy gwiazdkowym, gdzie jest basen i Spa. Kiedy my z dziećmi szalejemy na stoku, moja druga połówka relaksuje się na masażach.

maska dragon sport

Dlaczego warto wykorzystać maski antysmogowe Dragon Sport?

Staram się co trzy lata zmieniać sprzęt na nowy, ponieważ sporty zimowe, a głównie użytkowanie złego, bądź zużytego sprzętu może być niebezpieczne dla życia, a tu nie chodzi tylko o moje zdrowie, a również o moje dzieci. Właśnie w tym roku, wypadał okres wymiany naszego asortymentu. Ja zakupiłem sobie nową deskę, ponieważ w mojej zeszłorocznej uprzęże do zapinania przy butach, były już wyrobione i po ich zapięciu noga nie stała stabilnie, tylko się „gibała”.

Jeżeli chodzi o dzieci, to postawiłem na ich bezpieczeństwo i zakupiłem dla każdego z nich po nowym kasku i po nowych wiązaniach do nart (ich stare były delikatnie przetarte).

Jestem zapomniałem wspomnieć człowiekiem, który strasznie dba o środowisko, niestety ale z braku czasu nie uczestniczę w manifestacjach, ale wspieram finansowo organizacje antysmogowe. Z racji tego, że losy planety jak i mojej rodziny są mi drogie, codziennie sprawdzam stężenie smogu w powietrzu, zwłaszcza w okresie zimowym, gdzie jak wiemy zaczyna się sezon grzewczy, a ludzie palą w swoich piecach byle czym, aby tylko zaoszczędzić, kosztem planety i kosztem zdrowia innych użytkowników planety. Oczywiście przed wyjazdem na ferie zimowe sprawdziłem poziom smogu w Zakopanym (bo tam postanowiliśmy pojechać w tym roku), i znacznie przekraczał dopuszczalną normę. Dlatego też dla bezpieczeństwa kupiłem dla całej rodziny maski antysmogowe dragon sport. Są genialnym rozwiązaniem, ponieważ są podpinane do gogli i można w nich szusować na stoku. Maski dragon sport mają wbudowany czujnik, który informuje nas kiedy wymienić filtr, więc nie musimy się głowić czy i kiedy to zrobić. Jak zapewnia producent, noszenie maski zmniejsza ryzyko nawdychania się smogu o dziewięćdziesiąt dziewięć procent, co uważam jest super zwłaszcza dla mnie i dzieci, ponieważ jaki sens jest spędzać aktywnie czas na świeżym powietrzu, jak i tak trulibyśmy się smogiem.

Maski antysmogowe Dragon Sport znajdziecie: https://miejscowka.shop/59-maski-antysmogowe-dragon-sport