Dlaczego warto kupić odkurzacz piorący Numatic George?

Odkurzacze są wyposażeniem niemal każdego domu. Dzięki nim możemy nie tylko pozbyć się kurzu, sierści i brudu, ale także wyprać tapicerki oraz dywany. Mając w domu alergika warto wybrać sprawdzony sprzęt, który posłuży nam przez długie lata i charakteryzuje się dużą mocą.

Dobrym wyborem jest Numatic George. Ma on aż pięć funkcji, które pozwolą nam na jego wykorzystanie zarówno w domu czy w firmie. Poradzi sobie z zanieczyszczeniami suchymi, a także mokrymi. Z powodzeniem wykorzystamy przy praniu dywanów i tapicerek, a więc świetnie sprawdzi się podczas sprzątania auta. Dodatkowo możemy umyć nim na mokro powierzchnie twarde. Jego dużą zaletą jest worek o pojemności aż 15 litrów, przez co nie musimy zmieniać go zbyt często oraz wydajny filtr. Dzięki różnym ssawkom jest przystosowany do sprzątania w trudniej dostępnych miejscach.

Odkurzacze piorące zapewniają łatwe i szybkie utrzymanie naszego domu w czystości. Dodatkowo modele firmy Numatic charakteryzują się miłym dla oka designem i wysoką mocą, która przekłada się na wysokie efekty jego pracy. Ciekawym rozwiązaniem jest również system schładzania silnika, który przedłuża jego żywotność i utrzymuje równą temperaturę, chroniąc tym samym sprzęt przed przegrzaniem.

Tak wielofunkcyjny model spełni nawet największe wymagania oraz zastąpi nam czyszczenie dywanów przez profesjonalne firmy. Doskonale poradzi sobie z codziennym sprzątaniem, a także podczas większych porządków. Doświadczenie producenta zapewnia nam wysoką jakość i wytrzymałość godną uwagi.